MÜŞTERİ YORUMLARI

Nebahat Kara - Şişli

Klimam iyi soğutmuyordu, ısıtma bölümüne aldığımda da kötü kokular geliyordu birkaç servise başvurdum çağırdım ama bir türlü sorunum çözülmedi. Tavsiye üzerine İstanbul klima yetkili servisini aradım güler yüzlü düzenli bir teknisyen arkadaş geldi tüm sorunlarımı giderdi çok tecrübeli biriydi. Çok memnun kaldım budan dolayı İstanbul klima yetkili servisine çok teşekkür ederim.


Hayriye Demirtaş - Bakırköy

Klima iyi soğutmuyordu güvenilir bir servis ararken İstanbul klima yetkili servisi ile tanıştım çok memnun kaldım herkese öneririm verilen emeğe göre karşılığını aldım çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun.


Sinan Zeki - Çatalça

Merhaba ben Sinan Zeki Güzellik salonu sahibiyim. Klima ne zaman bakım yaptıracağım bilmiyordum. Bir müşterimin tavsiyesi üzerine İstanbul klima yetkili servisi ile tanıştım. Müşterilerim klimanın kokusundan çok şikayetçiydi. Durumu anlatınca gelen servis duruma müdahale etti. Bakımı yapıldıktan sonra klimanın performansı arttı ve kötü kokular kayboldu,klimam daha çok soğutuyor. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.


Sadet Kaya - Küçükçekmece

3 yıl öncesi Demirdöküm klima aldım. Her geçen gün daha da soğutmamaya başladı.Ne yapacağımı bilmiyordum. Servisini çağırdım bana neredeyse klimanın kendi parası kadar fiyat çıkardı. Bende yaptırmadım başka servis ararken internette İstanbul Yetkili servisini buldum.Yetkili servis olması bana güven verdi ve aradım.Bana vermiş oldukları zamanda geldiler. Gelen servis arızanın neyden kaynaklandığı hakkında bilgi ve fiyat verdi .Benden onay aldıktan sonra sorunu çözdü kliman şuan yeni gibi çalışıyor. Çalışan işini bilen herkes kazansın.Emeğine sağlık diyorum .Çok memnun kaldım.


Mustafa Değirmenci - Merter

Ben tekstil atölyesi sahibi birisiyim. Atölyemde 6 tane klima kullanıyorum. Çalışanların performansı için klimalarında performansının iyi olması gerektiğini düşünüyorum. Yıllık düzenli olarak klimalarıma bakım yaptırıyorum. Her yıl bir önceki gelen servisten memnun kalmadığım için servis değiştiriyordum. Benim gibi atölyesi olan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine İstanbul yetkili klima servisini aradım. Vermiş oldukları randevu saatinde geldiler. Büyük bir titizlikle bütün klimaları elden geçirdiler. Tamirini, bakımını yaptılar. Klimalar hakkında da bilgi verdiler. Ellerine sağlık klimanın hepsi çok güzel çalışıyor.


Pelin Su - Beyoğlu

Beyoğlunda bulunan bir güzellik salonu sahibiyim. Benim için Klimaların düzenli ve verimli çalışması çok önemli.Klimanın bazılarından farklı sesler geliyor , bazıları ise hiç çalışmıyor gibiydi. Profesyonel birisini ararken istanbul yetkili klima servisinin internetten telefonunu aldım ve aradım.Gelen servis elemanı klimaları kontrol ettikten sonra bana arızanın neden kaynaklı olduğunu şöyledi.Bende ne gerekiyorsa yapılması gerektiğini söyledim ve teknik servis hemen işi koyuldu. İşinde çok tecrübeliydi.Bütün yapmış olduğu işleri tek tek servis formuna yazarak servis formunu bana verdi. Yapmış olduğu işe göre fiyatlar çok uygundu.Teşekkürler İstanbul klima servisi .


Emin Karademir - Taksim

Ben otel sahibiyim otelimde çok sayıda arçelik klima kullanıyorum. Bakımı için arçelikten servis talep ettim . Bana çok yüksek bir fiyat verdiler.Fiyat araştırırken İstanbul klima servisini aradım klima sayısını belirttim onlarda bana klima başı bakım ücretini söylediler.Bende gelip klimalara bakım yapabileceklerini söylerek adresimi verdim .Ertesi günü gelip bütün klimalarımın bakımlarını büyük bir ustalıkla yaptılar. Çok memnun kaldım gönül rahatlığı ile çağırabileceğiniz bir servis.


Ceyda Kayacı - Bakırköy

Bosch marka klima almıştım markalı diye ama servisi beş para etmez. Klimam zamanla soğutmaya aldığım zaman çalışmıyor gibiydi. Servisini aradım yarın geliriz diye adres alıyorlar bekliyorum gelmiyorlar tekrar aradım yine yarın diyorlar ama yine gelmiyorlar. Bir gün öyle iki gün öyle sonunda komşumun tavsiyesi üzerine İstanbul yetkili klima servisini aradım gün içinde geldiler. Bakım tamir ne gerekiyorsa yaptılar.Tahmin ettiğim fiyattan daha düsük bir fiyat istediler.Telefon numaralarını telefon rehberime kayıt ettim hep bu klima servisini arayacağım.Teşekkür ederim.


Aylin Soylu - Beylikdüzü

Merhaba ben Aylin Soylu Beylikdüzün de büyük bir evde oturuyorum evimde 2 tane klima kullanıyorum. Klimanın bir tanesi yılların kliması olduğu için artık yeteri kadar verim alamıyordum.Bu nedenle değiştirmeyi düşünüyordum.Bir gün komşumda misafirlikte idim komşum klimasına bakım yaptırmak için servis çağırmış.Gelen servis İstanbul Yetkili Klima servisin de çalışıyormuş. Çalışma düzenini ve bilgili olması benim çok hoşuma gittiği için benim klimalarımada bakabilirmisiniz dedim.Komşundaki işi bitince benim klimalarıma da bakım va onarımlarını yaptı.Değiştirmeyi düşündüğüm klimam şuan yeni gibi çalışıyor.Ellerine ve emeğine sağlık teşekkür ediyorum.


Selçuk Budak - Şirinevler

Benim ariston marka klimam ısıtmaya aldığım zaman bir türlü çalışmıyordu.İstanbul Yetkili Klima servisinden servis talebinde bulundum. Gelen arkadaş daha önceki gelen servisin çözemediği tüm sorunları çözdü, işini bilen bir ustaydı.Fiyat konusunda da diğer servislere göre daha uygun bir fiyat verdi. Aldıkları parayı hakkıyla alan bir servis. Allah razı olsun.


Derya Silahsız - Kasımpaşa

Merhaba ben özel kız öğrenci yurdu sahibiyim .Çok sayıda klima kullanıyoruz onun için klimaların bakımları ve düzenli çalışmaları benim için çok önemli.Tasarruf sağlamak için düzenli klimalarımıza bakım yaptırıyoruz .Bu yıl İstanbul yetkili klima servisine tüm bakım tamir işlerini yaptırdık, çok memnun kaldık, bundan sonra onlarla çalışmaya karar verdik.Profesyonel bir ekipti. Ellerine sağlık.Herkese tavsiye ederim.


Ahmet Emir Kaplan - Şişli

Yaklaşık 1.5 yıl öncesi ofisim için arçelik klima aldım.Servisi getirip taktılar klima iki üç ay çalıştıktan sonra birden bozuldu. Garanti kapsamında olduğu için arçeliğin servisini aradım gelip baktılar ve sorunun neden kaynaklandığını bulamadılar ve sonunda bana siz burada tadilat yaptırmışsınız ondan kaynaklanıyor bu arıza servis kapsamına girmiyor dediler. Ben kendimden emin bir şekilde klima takıldıktan sonra hiç bir şekilde tadilat olmadığını belirttim.Klimanın sökülüp servis yerinde inceleme yapmamız gerekiyor dediler bende buna karşı fiyat sordum bana verdikleri fiyat bir klima parası idi.Düşünmem gerekir diye servisi gönderdim.İnternette ararken İstanbul yetkili klima servisini buldun hemen aradım geldiler ve klima küçük bir arıdandan dolayı çalışmadığını tesbit ettiler.Makul bir fiyat istediler. Sağ olsunlar beni büyük masraftan kurtardılar.

Salim Örnek - Sarıyer Daikin klima kullanıyordum bakım yaptırmak için İstanbul Klima Yetkili servisini aradım.Gelen servisin yakasında kartı vardı ben bunu görünce servise güvenim artı,işine başlayınca gördümkü tam işinin ehli bir servis klimanın bakımını büyük bir ustalıkla yaptı. Eline emeğine sağlık diyorum.Usta bir servisi başka yerde aramayın.