İstanbul Klima Yetkili Servis | Klima Servisi, Klima Tamir ve Onarım Hizmetleri

Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadrosu İle Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip
Klima Tamir ve Onarım Hizmeti Veren Tek Servis

%30'a varan indirimlerle klima tamiri ve klima bakım onarımını yaptırın
yazı aileniz ve sevdiklerinizle beraber serin geçirin, kafanız rahat olsun.

İşinde gücünde olan, çalışan müşterilerimizi de unutmadık ve Cumartesi - Pazar Günleri de klima servisi hizmet vermekteyiz.

İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak; klima tamir, klima bakım ve klima filtre temizleme
işlemlernde %30'a varan indirimlerle garantili işçilik hizmeti veriyoruz.

Covid-19 Virüs'üne karşı önlemlerimiz nelerdir?
Ülkemizin tüm kamu ve kuruluşları Yeni Tip Koronavirüs'e karşı dünyaya örnek bir şekilde mücadele etmektedir. Vatandaşlarımızın bu husustaki farkındalığının artması daha etkin bir mücadele sağlayacaktır. Salgının yayılmasını önlemek için sosyal ortam etkileşimini mümkün olduğunca azaltmak önem arz etmektedir.
Bu doğrultuda, İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak gerekli tüm önlemlerimizi almış durumdayız. Uzman teknik ekibimiz herşeyden önce siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşündüğü için gerekli tüm önlemleri alarak evinize misafir olacaktır. Klima Servisi, Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Filtre Temizleme gibi hizmetlerimize devam ediyoruz. Ekibimiz işlem öncesi ve işlem sonrası tüm rutinlere uyarak izole edilmiş bir şekilde çalışmaktadır.
Lütfen sizler de mümkün olarak dışarı çıkmayın ve sevdiklerinizi riske atmayın. Hayatın eve sığacağını biliyoruz ve hep birlikte yeneceğimize yürekten inanıyoruz.

Tecrübeli Uzman Kadro

Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Klima tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz.

Düşük Fiyat Garantisi

İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan fazlasını talep etmiyoruz, müşterilerizi zor durumda bırakmıyoruz.

Garantili İşçilik

Klima tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Bu yüzden en güvenilir klima servisi biziz.

Şeffat ve Kaliteli Hizmet

Kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri olan bir servis anlayışı ile hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin yorumlarına önem veriyoruz.

Bizi Tercih Etmelisiniz, Çünkü;

 • Hızlı ve Profesiyonel Hizmet
 • Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Tek Servis
 • Tüm Marka ve Modellere Servis İmkanı Sağlayan Tek Servis
 • Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadro
 • Tüm Yedek Parça ve İşçiliği Garantiye Alan Tek Servis
 • 7/24 Teknik Destek ve Servis İmkanı Sağlayan Tek Servis
 • Tüm Sistemdeki Arızaları Yerinde Çözen Tek Servis
 • Kaliteli, Şeffaf, Dürüst ve Güler Yüzlü Bir Servis Hizmeti
 • Klima Tamiri, Bakım ve Onarım'da %30'a Varan İndirimler
 • Cumartesi ve Pazar Günleri de Hizmet Veren Tek Servis

KLİMA TAMİR BAKIM SERVİSİ HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak Klima Servisi, Klima Tamiri, Klima Bakımı ve Klima Filtre Temizleme Hizmetini 7/24 Uzman Ekibimizle Garanti İşçilikle Sunuyoruz. Klima Bakımı, Klima Tamiri ve Filtre Temizleme Hizmetlerini kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri olan bir teknik sevis anlayışı ile karşılamaktayız.

İstanbul Avrupa yakasında klima tamir, klima bakım, klima temizleme ve klima servisi hizmetlerini vermekteyiz.

Periyodik klima bakımı ve klima filtre temizliği neden mi önemli?
Klimanızın daha uzun ömürlü olması ve yakıt tasarrufu için periyodik klima bakımı ve filtre temizliği önemlidir. Düzenli olarak 6 ayda 1 klima bakımı yapılması en doğrusudur. Özellikle yaz aylarında yüksek ve sorunsuz performansla çalışmasını beklediğiniz klimanızın yaz öncesi ilkbahar aylarında filtre temizliği ile birlikte yapılmasını öneriyoruz.

KLİMA SERVİSİ HİZMETLERMİZ

Klima Servisi | Klima Tamiri | İstanbul Klima Yetkili Servis

KLİMA SERVİSİ

Klima servisi hizmetimizi İstanbul Avrupa Yakası tüm semtlerine 7/24 vermekteyiz. Soğutma sistemleri sektöründeki 24 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hızlı ve profesiyonel ekibimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Tüm markalarda yetki belgesine sahip tek klima servisiyiz.

Devamı...
Klima Bakım | Klima Servisi | İstanbul Klima Yetkili Servis

KLİMA BAKIM

Klima bakımı cihazınızın düzgün çalışması ve arıza çıkartmaması için en gerekli işlemlerden biridir. Zamanında ve doğru yapılan klima bakımı doğalgaz faturanızı azaltır, cihazınızın ömrünü uzatır ve arıza çıkartmasını engeller. Cihazınıza periyodik olarak senede bir kez bakım yaptırmalısınız.

Devamı...
Klima Tamir | Klima Servisi | İstanbul Klima Yetkili Servis

KLİMA TAMİR

Klima tamir işlemlerinde profesiyonel ekibimiz ile işçilik ve yedek parça garantisi veriyoruz. İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak 24 yıllık tecrübemizle İstanbul halkının hizmetindeyiz. Klimanızın tamir ve bakımında yanlış işlemler ve abartılı fiyatlardan kurtulmak için bizi 7/24 saat arayabilirsiniz.

Devamı...
Klima Tamir | Klima Servisi | İstanbul Klima Yetkili Servis

KLİMA ARIZA

Klima arıza verdiği zaman müşterilerimizin hızlı ve kesin çözümler beklediğini İstanbul Klima Yetkili Servis olarak biliyoruz. Klima arızaları genelde klimanızın yaşı, kullanım süresi, daha önce yapılan bakımların kalitesi ve daha buna benzer bir çok sebepten dolayı değişkenlik gösterebilir.

Devamı...

KLİMA SERVİSİ VE KLİMA TAMİRİ'NDE HIZLI VE KALICI ÇÖZÜMLER

İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak, siz değerli müşterilerimizi düşünüyor ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutuyoruz. Özellikle Beyoğlu, Şişli, Beşiktaş, Kağıthane, Fatih, Bağcılar İlçelerine aynı gün Klima Servisi hizmeti veriyoruz. Şehrimizin dinamikliğini ve hızlı yaşamını bildiğimiz için Haftaiçi ve haftasonu 7/24 Tüm İstanbul Avrupa ilçelerine yine aynı gün Klima Servisi ve Klima Tamiri hizmeti veriyoruz.

İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak, siz değerli müşterilerimizin hızlı ve kalıcı çözümler istediğinizi çok iyi biliyoruz. Profesiyonel ve uzman kadroumuzla klima servisi, klima bakımı, klima tamiri ve klima filtre temizleme hizmetlerini kaliteli ve parça garantili işçiliğimizle 7/24 sunuyoruz.

İstanbul Klima Yetkili Servisi

2000'den beri soğutma teknolojileri hizmetleri

Klima bakımında aylık %30 enerji tasarufu sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?
Klima ve filtre temizliğinde %40 enerji tasarufu sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?
Klimanızın bakımını İstanbul Klima Yetkili Servsine yaptırın, daha az fatura ödeyin!

İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak; sadece İstanbul Avrupa bölgesine hizmet vermekteyiz.

Daha Fazla Faydalı Bilgi Öğrenin! Bizimle İletişime Geçin!

İSTANBUL KLİMA YETKİLİ SERVİSİ İLKELERİ

Hızlı Çözümler | Klima Servisi | Klima Tamiri | İstanbul Klima Yetkili Servis

KALICI ÇÖZÜMLER

Klima servisi, Klima tamiri, Klima bakımı ve filtre temizleme gibi bir çok hizmeti İstanbul Avrupa Yakası'nda tüm ilçelere ve semtlerine 7/24 vermekteyiz. Profesiyonel ekibimiz ile hızlı ve kalıcı çözümler üretmek ve siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmek en önemli ilkelerimizden biridir. Isıtma sistemleri sektöründeki 24 yıllık tecrübemizle tüm klima markalarında hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Klima Bakım | Klima Servisi | İstanbul Klima Yetkili Servis

HİZMET KALİTESİ

İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak minumum fiyat maksimum hizmet kalitesi ilkesi bir diğer önemli ilkelerimizden biridir. Dünyanın en güzel bu metropol şehrinde hizmet vermenin önemini biliyoruz. Şehrimizi ve insanlarımızı seviyoruz. Kalitemizden ödün vermiyoruz. Uzman ekibimiz çok büyük titizlikle, dikkatle, sabırla, minummum maliyetle ve kalite ile çözümler üretmektedir. İşimize değer veriyoruz ve saygı duyuyoruz.

Klima Tamir | Klima Servisi | İstanbul Klima Yetkili Servis

PARÇA GARANTİSİ

Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hızlı, kalıcı ve kaliteli çözüm üretmek bizim için önemli ilkelerdendir. Bir diğer ilkemiz ise parça garantisi ilkesidir. Parçalarımızda olası fabrikasyon sorunu olursa arkamıza bakıp gitmiyoruz. Aynı işlem ve parça için sizden eksta ücret talep etmiyoruz. Kalitemize güveniyoruz ve olası aksi durumlarda ücretsiz parça değişimi yapıyoruz ve ücretsiz klima servisi hizmeti veriyoruz.

Klima Tamir | Klima Servisi | İstanbul Klima Yetkili Servis

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bizim en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Klima Servisi, Klima Bakımı, Klima Tamiri ve Filtre Temizleme hizmetlerini kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri olan bir teknik sevis anlayışı ile vermekteyiz. Şehrimizin dinamikliğini biliyoruz ve bunun bilincide olarak haftaiçi ve haftasonu 7/24 klima servis taleplerinizi alıyoruz ve karşılıyoruz.

Şimdiye Kadar Biz Ne Yaptık

24

Yıllık Eşsiz Tecrübe

381249

Klima Bakım Onarım

312960

Klima Tamiri

100%

Müşteri Memnuniyeti

Hafta sonu çalışan klima servisi olarak da müşterilerimizin beklentilerine yanıt vermeye hazırız. Teknisyenlerimiz cumartesi ve pazar günleri de klima servisi için görevdedir. Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için bize Acil Klimacı ve WhatsApp hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Özellikle sıcak yaz günlerinde arızlanan, bozulan klimalar, çok can sıkıcı oluyor. Bunun bilinciden olarak hafta sonu dahil 7/24 servis talebinizi alıyoruz. İstanbul Klima Yetkili Servisi olarak her marka klima arızlarına kaliteli, güvenilir hızlı ve kesin çözümler sunuyoruz.

 • Klimam iyi soğutmuyordu, ısıtma bölümünü aldığımda da kötü kokular geliyordu birkaç servis başvurdum çağırdım ma bir türlü sorunum çözülmedi daha sonra Tavsiye üzerine İstanbul klima yetkili servisi aradım güleryüzlü Düzenli bir teknisyen Arkadaş geldi tüm sorunlarımı giderdi ve çok ilgilendi çok memnun kaldım bu yüzden dolayı İstanbul klima yetkili servisine Çok teşekkür ederim. Nebahat Kara - Şişli

 • Klima iyi soğutmuyordu güvenilir bir servis ararken İstanbul klima yetkili servisi ile tanıştım çok memnun kaldım herkese öneririm verilen emeğe göre karşılığını aldım çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun. Hayriye Demirtaş - Bakırköy

 • Merhaba ben Sinan Zeki Güzellik Salonu sahibi klima ne zaman bakım yaptıracağım bilmiyordum. Sağ olsun İstanbul klima yetkili servis genel şefi Sedat Bey ile tanıştım gereğinden fazla bilgi ve bilinçlendirici beni müşterilerim sürekli şikayet ediyordu klimadan kötü kokular geliyor diye bakım yaptırdıktan sonra tüm kötü kokular gitti ve klimanın performansı arttı Şimdi klimam daha iyi soğutuyor ve müşterilerim çok memnun. Bu yüzden Sedat Bey'e İstanbul klima yetkili servisine Çok teşekkür ederim Saygılarımla Sinan Zeki Sinan Zeki - Çatalça

 • Klimayı ilk aldığımda güzel soğutuyorsun 1 yıl sonra performansı düştü ve iyi soğutmuyor başladı ne yapacağımı bilmiyordum servis çağırdım bana bir sürü masraf çıkarttılar ama sonuç değişmedi daha sonra komşunun tavsiyesi üzerine İstanbul klima yetkili servisi aradım bana Güleryüzlü bir teknisyen gönderdiler çok bilgili idi arızanın ne olduğunu anlattı fiyat verdi ve arızayı giderdi şimdi çok memnunum Herkese tavsiye ederim İstanbul klima yetkili servisi ile tanışın derim gerçekten Allah razı olsun Çok iyi işi bilen insanlar Selma Temizyürek - Küçükçekmece

 • Ben Fatih'ten esnaf Salih Yılmaz benim için çalışanlarımız rahatlığı ve performansı çok önemli verimli olması için serin bir ortamda çalışmaları gerekmektedir Bu yüzden atölyemde olan 6 tane klimadan 5'inin performansı iyi değildi düzenli çalışmıyor tamirci çağırdım bana bir dünya fiyat çıkarttılar ama hiç memnun kalmadım daha sonra İstanbul klima servisi aradım araştırdım ödüllü bir servis miş servis kendini şefi Sedat Usta ile tanıştığım tek tek tüm klimalara inceledi tamamen bütün hepsinden bilgi verdi neler yapılacağını anlattı ve klimadaki tamirleri yaptıktan sonra sonuç aynı anlattığı gibi güzel oldu çok memnun kaldım erkese öneririm gerçekten İşini iyi yapan bir servis Salih Yılmaz - Fatih

 • Ben Selin güzel Güzellik Salonu uzmanıyım benim için klimaların düzenli çalışması çok önemli sürekli yazın ve kışın grip nezle gibi hastalıklarla uğraşıyordum daha sonra istanbul klima yetkili servis sitesini inceledim oradan servis talebi oluşturduğum gelen teknisyen arkadaşları çok düzenli gördüm ve bilgili insanlar bana olan bitenler hakkında bilgi verdiler bende yapmaları gerektiğinin onayını verdim klimalarının bazıları da tamir bazılarının da bakım Bazılarında gaz eksiklerin tamamlandı iş bittikten sonra tek tek test edildi ve teslim edildi aldıkları parayı hak ettiklerini gördüm Çok teşekkür ederim Çok memnunum tavsiye ederim İyi ki de istanbul klimayla tanışmışım Selin Yağmur - Beyoğlu

 • Ben Düğün Salonu sahibi Nuri Sesigüzel İstanbul klima yetkili servisi ile tanıştığım günden beri çok memnun oldum klimaları çok güzel ve randımanlı çalışıyor ve hiçbir müşterim şikayetçi değil ve her yıl düzenli bakımı İstanbul klimadan aldıktan sonra yaptırıyorum iyiki de tanımışım Teşekkürler diliyorum Nuri Sesigüzel - Güngören

 • Ben Restoran sahibi Ahmet Yörükoğulları yıllardır klima tamir ve bakımı yaptırırım düzenli düzgün güvenilir firma ve Usta denk gelmedi iki senedir İstanbul klima yetkili servisi ile Tavsiye üzerine tanıştım ve çok memnunum asla ve asla başka bir serviste çalışmak Allah razı olsun Tüm sorunlarını gideriyor ve çok ilgileniyorlar teşekkür ediyorum Ahmet Yörükoğulları - Beyoğlu

 • Ben Beylikdüzü'nden Ajdar Soylu klimam randıman vermiyordu değiştirmeye düşünmüştüm bir dünya masraf çıktı diye üzülüyordum İstanbul klima servisinde Sedat Usta ile tanıştım klimanın düzenli bir şekilde tamir etti yıllardır kullanıyorum Herhangi bir sorun çıkarmadı bana sadece her yıl düzenli bakım yaptırıyorum çok memnunum Teşekkürler Sedat Usta eşekkürler İstanbul klima servisi böyle kaliteli bir serviste çalışmanızı Ben de herkese öneririm Ajdar Soylu - Beylikdüzü

 • Ben Ataköy'den Sergen Karaduman benim klimam ısıtmada bir türlü çalışmıyordu İstanbul klima servisinden servis talebinde bulundu oradan gelen Usta arkadaş kimsenin çözemediği arızayı çözdü çok memnun kaldım Herkese tavsiye ederim aldıkları parayı hakeden bir servisi olduğunu gördüm Teşekkürler Allah razı olsun Sergen Karaduman - Ataköy

 • Ben Büyükçekmece'den Otelci Davut mekancı benim için Biz otelciler için klimalarının önemli çok büyük yıllardır İstanbul klima servisi ile çalışırım tamir bakım tüm ihtiyaçlarını bu servisten giderilir çok dikkatli bir çalışan servis çok memnunum Herkese tavsiye ederim Davut Demir - Büyükçekmece

 • Ben bebekten Cansu Güneş klimanın soğutma problemi vardı 3 farklı bölgeden servis çağırdım bir türlü sorunum giderilmedi Bir dünya para harcadım daha sonra Tavsiye üzerine ödüllü servis olan İstanbul klima servisi aradım gelen arkadaşlar işini çok iyi yaptılar ve çok memnunum Herkese tavsiye ederim Cansu Güneş - Sarıyer

 • Şişli'de epilasyon ve güzellik salonum var. Özellikle hafta sonları çok fazla seans işlemlerimiz oluyor. Yaklaşık 2 aydır klimamız çalışmıyordu, birçok servis çağırdım. Ücretlerini peşin ödememe rağmen arıza bir türlü giderilmiyor, klimam çalışmamaya devam ediyordu. Yeni klima almam gerektiğini söylüyorlardı. İnternet üzerinden istanbul klima yetkili servisini buldum. Ücretsiz servis kaydı oluştrudum. 5-10 dk içinde beni aradılar ve aynı gün geldiler. Sedat isminde bir usta klimamın kartının yandığını söyledi. Kart değişimi, gaz dolumu ve temizleme işlemlerini yanımda yaptı ve bilgi verdi. Çok makul bir ücret aldı. Klimam ilk günkü gibi çalışıyor. Teşekkürler İstanbul klima yetkili servisi. Aslı Gülcan - Şişli

 • Kağıthane Seyrantepe de bununan iş yerimdeki arçelik marka klimalarım bozuldu. Bir türlü masraftan kurtulamadım 6 aylık yıllık bakım ve tamir yaptırdım çok memnun kaldım. Çok güvenilir iyi bir firma istanbul klima yetkili servis ustaları çok kaliteli hizmetleride öyle çok iyiler emeği geçen herkese teşekkür ederim. Zeki Yılmaz - Kağıthane

 • Daikin rota klimam iyi soğutma yapmıyordu randuman alamadığım için boşa abartılı masraf çıkar diye korkuyordum. Tavsiye üzerine İstanbul klimaya ulaştım servis yazdırdım servis geldiğinde arzayı tesbit edip bilgi verdiler. Daha önceki servislere göre çok daha kaliteli bir hizmet verdiler. Yaptıkları her işin 1 yıl garantili olması beni çok memnun etti tüm kullanıcı arkadaşlara tavsiye ederim. Rukiye Pekcan - Beşiktaş

 • Şişli'de ikamet ediyorum vestel marka klimam sürekli defrosta arzaya geçiyordu. Çeşitli yerlerden bilgiler aldım bayağı bir uğraş verdim güvenilir bir servis bulmak için İstanbul Klima Yetkili Servis'le tanıştım. Servis çağırdım Sedat usta ve ekibi geldi vestel marka klimamın arzasını anlattım. Aynı gün içinde tamir edip tüm sorunları çözdüler 4 buçuk aydır kullanıyorum hiç bir sorun kalmadı. Sedat usta ve ekibine çok teşekkür ederim. Gülsema Karataş - Şişli

 • Beyoğlu'nda bulununa firmamızın 24 adet çeşitli marka ve ebatlarda olan duvar tipi split klimaların rutin bakım onarım ve tamirini yapan istanbul klima yetkili servise teşekkür eder tüm kullanıcı dostlarıma tavsiye ederim. Oya Kayıkmaz - Beyoğlu

 • Mitsubishi Inverter klimamın sürekli gazı bitiyordu. 7 değişik servis geldi 1 yılda sorun çözülemedi, sonuç hüsrandı. Yeni klima yeni maliyet demekti. Ben de şirkette çalışan bir arkadaşımı tafsiyesi üzerine İstanbul klima yetkili servisi çağırdım. Aynı gün işi çözüp bilgi verdiler. Ustaları çok kaliteli işi bilen ustalar yaptıkları işe garanti veren gördüğüm tek servis . Kazım Aktepe - Fatih

 • Demir Döküm salon tipi klimamın bakımı için bilgi aldığım istanbul klima yetkili servisten çok memnun kaldım. Randevu günü ve saattinde zamanında hizmet verdiler, güzelce bakım ve dezenfekte ettiler. Detaylı bilgi verdiler. Sayelerinde salgın hastalıklardan kurtulduk teşekkür ederim tüm kullanıcılara tavsiyemdir. Gizem Soylu - Avcılar

 • Bosch klimam sürekli arza yapıyordu, neden bu kadar masraflıydı anlam veremiyordum. İstanbul klima yetkili servisle tanıştım. Klimamı inceleyip bilgi verdiler. Montaj hatası ve bakım eksikliği tesbit ettiler. Sorunu çözüp test ettiler ve bize teslim edeli 2 yıl oldu. Hiç bir sorun yaşamadım emeği geçen herkese teşekkür ederim. Saygılar sunuyorum tüm kullanıcılara tasfiye ederim çok güven veren ekibleri var teknik donanımları çok güzel bir servis. Esra kaya - Bahçelievler

 • Komşumun baymak klima tamirini yaparken tanıdığım istanbul klima yetkili servisle yeni tanıştım. Klima bakım dezenfekte yaptırdım, klimamın performansı artı yakıtı ve faturam azaldı. Güvenle kullanmaya başladım bilinçli kullanıcı oldum herkese tasiye ederim. Semiha Turgut - Küçükçekmece

 • Ben Etiler'den yazıyorum. Arçelik split klimam sürekli şarter attırıyordu. Bir türlü randıman alamadım 3 ayda sayısı belirsiz servisler geldi. Sorunlu klimama çözüm bulunamadı değişim dediler tasfiye üzerine sedat ustaya ulaştım. İlgilerinden çok memnun oldum servis kaydı yaparak hizmet verdiler. Tüm sorunlar giderildi 1 yılıdır kullanıyorum hiç bir soru yok çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim tüm eş dost arkadaşlarıma tavsiye ederim. Umut Güneş - Beşiktaş

 • İstanbul Merter'de firmamızda bulunan 10 adet Arçelik Split 12000 btv, 12 adet Toshiba 24000 btv split duvar tipi ve 8 adet salon tipi mitsubishi 48000 btv klimaların düzenli bir şekilde tamir bakımını dezenfektesini yapan istanbul klima yetkili servisi'ne teşekkür ederim. Seda Soyugüzel - Güngören

 • Korono virüsü yüzünden klima kullanmaktan çekiniyordum. Araştırmalarım sonucu filtre temizliğinin filtre bakımının önemini öğrendim. Tavsiye üzerine İstanbul Klima Yetkili Servis'ini aradım. Telefonda oldukça güzel ve öğretici bilgiler verdiler ve güveni hissettim. Servis gelmesini ve filtre temizliği istedim. Gelen ekip maskeli ve oldukça titiz bir şekilde eve geldiler ve klimam ile ilgilendiler. Şimdi daha güvenli ve daha sağlıklı klima kullanıyorum. Teşekkür ederim. Murat Aksoy - Şişli

 • Ne yazık ki çok kötü bir döneme denk geldik. Korona Virüs'ü yüzünde hiç bir yere gidemiyoruz, işlerimiz ve ihtiyaçlarımızı karşılayamıyoruz. Klima bakımı da bunlarda biri. İyi ki İstanbul Klima Tamir Servisi var. Çok titiz çok bakımlı ve hassas bir şekilde evime geldiler ve LG marka klimamı tamir ettiler. Üstelik filtre bakımından da ücret almadılar, bu güzel davranışlarından dolayı çok mutlu oldum. Teşekkürler. Yiğit Erdemli - Kağıthane

Hizmet Verdiğimiz Klima Markaları